Czy w urzędzie miejskim w Gryfinie potrzebna jest winda?

Czy w urzędzie miejskim w Gryfinie potrzebna jest winda?

Czy w gryfińskim magistracie potrzebna jest winda? Można przypuszczać, że jest to pytanie, w przypadku którego należy liczyć się z różnymi odpowiedziami. Niemniej jednak na ten moment sytuacja jest klarowna – możemy spodziewać się powstania windy.

Ogłoszenie przetargu

Burmistrz postanowił ogłosić przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej – tyczy się to szybu i montażu windy. Warto również dodać, że podkreślono, iż inwestycja to odpowiedź na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Niemniej, co nie powinno dziwić, z windy będą mogli korzystać wszyscy. Dobrze jeszcze odnieść się do tego, że windę w magistracie można określić dalszym ciągiem windowego rozwoju miasta. Dokładnie mówiąc, przy stacji kolejowej w Gryfinie powstaną aż trzy windy. Wypada jednak odnotować, że powstanie tych wind ma związek z poboczną inwestycją Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej.

Wracając do windy w magistracie, termin na składanie ofert minął już dość dawno temu, bo 26 lutego. Co za tym idzie, już niedługo powinniśmy poznać liczbę zgłoszeń.