Przygody kulinarne KebsonTV: Podróże po lokalnych smakołykach Gryfina

Przygody kulinarne KebsonTV: Podróże po lokalnych smakołykach Gryfina

KebsonTV to popularny kanał na platformie YouTube, który specjalizuje się w ocenianiu różnorodnych fast foodów. Jeden z ostatnich przystanków na kulinarnej mapie tego youtubera była malownicza miejscowość Gryfino.

Na swoim koncie twórcy z KebsonTV mogą pochwalić się niemalże 700 filmami, które przyciągnęły ponad 70 tysięcy stałych widzów. W ostatnim czasie postanowili odwiedzić Gryfino, aby wypróbować lokalne specjały – szaszłyk i burgera serwowane przez Szaszłykarmię.

– Wyglądało to rewelacyjnie. Szaszłyk wieprzowy z szynki, przeplatany cebulą i słoniną, przygotowany na podstawie oryginalnej receptury i pieczony na węglowym grillu. Naprawdę smaczne. Cena za porcję o wadze 100 gramów to 11,30 zł – zachwalał danie główny prowadzący kanału, Kebson.

Niemniej entuzjastycznie podszedł do recenzji burgera.

– Praktycznie nie sposób go zmieścić w ustach. Bułka prosto z lokalnej piekarni. Prezentuje się jak idealne danie do zdjęć na Instagrama. Burger z mięsa wieprzowego, które jest mielone i przyprawiane na miejscu, wedle specjalnej receptury. Wyjątkowo soczysty, doskonale upieczony na grillu, daje wrażenie jakbyś jadł potrawę przygotowaną na rodzinnym pikniku czy na działce – mówił z uznaniem Kebson, opuszczając Gryfino z wyraźnie pełnym żołądkiem. Plotki głoszą, że wkrótce powróci do miasta, aby sprawdzić kebaba serwowanego w lokalu obok, który należy do tej samej osoby.