Sterty śmieci na Górnym Tarasie

Sterty śmieci na Górnym Tarasie

Jak zapewne niektórzy wiedzą, na Górnym Tarasie mamy problem ze śmieciami. Część osób może powiedzieć, że problem ten został rozwiązany, ale nic bardziej mylnego, ponieważ możemy mówić o doraźnym wyjściu.

Problem znany od dawna

Przede wszystkim należy podkreślić, że mowa o kłopocie, który znany jest od dawna – chodzi rzecz jasna o wiatę śmietnikową, której stan jest tragiczny. Dobrze też zwrócić uwagę na dokarmianie gołębi – dokarmianie gołębi jest istotne, ale nie sposób nie zauważyć pozostawiania resztek pokarmów. Do tego niejednokrotnie możemy zobaczyć przepełnione pojemniki, co skutkuje tym, że śmieci się po prostu wysypują. Ważne jest także to, że mamy do czynienia z utrudnionym dojazdem dla służb komunalnych.

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, czy ktoś zastanawia się nad wyjściem z sytuacji? Oczywiście niełatwo odnosić się do szczegółów, ale można przypuszczać, że w niedługim czasie będziemy mogli mówić o rozwiązaniu. Jeżeli jednak stanie się inaczej, nie pozostanie nic innego jak szykowanie się na kolejne kłopoty.