Nowe punkty szczepień

Nowe punkty szczepień

Delikatnie mówiąc, sytuacja związana z koronawirusem jest zła. Z drugiej strony trwają szczepienia i można usłyszeć obawy o bezpieczeństwo. Niemniej szczepienia trwają i pod kątem czasu oczekiwania ma być coraz lepiej. Naturalnie tyczy się to całego kraju, ale skupimy się na Gryfinie i okolicach – chodzi o prace dotyczące nowych punktów szczepień.

Punkty szczepień masowych

Od pewnego czasu trwają prace związane z uruchomieniem dwóch nowych punktów szczepień – na ten moment wszystko przebiega bardzo dobrze. Uważa się, że szczepienia to największa szansa na pokonanie pandemii i co za tym idzie, powrót do normalnego życia – w każdym razie tak twierdzi Łukasz Dombek (prezes Zarządu Spółki Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o.). Lokalizacje wspomnianych punktów to budynek poradni specjalistycznych w Chojnie i nowe skrzydło szpitalne w Gryfinie.

Musimy również pamiętać, że miejsce jest ważne, ale potrzeba także ludzi. Oczywiście trudno mówić o konkretach, wszak w pewnych sytuacjach nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie.