Otwarcie nowego skrzydła szpitala powiatowego w Gryfinie

Otwarcie nowego skrzydła szpitala powiatowego w Gryfinie

Wiele mówi się na temat problemów w polskiej służbie zdrowia. Nie ma też w tym nic dziwnego. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że sytuacja się zmienia i to na lepsze.

Szpital powiatowy w Gryfinie

Za przykład może posłużyć sytuacja szpitala powiatowego w Gryfinie – dziś mieliśmy otwarcie nowego skrzydła. To ważne wydarzenie skutkowało tym, że do Gryfina zjechało wiele osobistości. Dość powiedzieć, że w wydarzeniu wziął udział choćby Zbigniew Bogucki (sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. gospodarki wodą oraz inwestycji w gospodarce morskiej i wodnej) czy Marek Gróbarczyk (Wojewoda Zachodniopomorski).

Niektórzy mogą stwierdzić, że to tylko symbolika i najważniejsze jest to, co wydarzy się w kolejnych dniach. Takie myślenie jest zrozumiałe, aczkolwiek symbolika też ma niemałe znaczenie. Najlepszym dowodem zdjęcie, na którym siedem osób jednocześnie dokonuje symbolicznego przecięcia wstęgi.

Jeżeli są jakieś wątpliwości związane z nowym skrzydłem, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybszy kontakt z kimś, kto pracuje w szpitalu.