Gryfiński szpital potrzebuje lekarzy

Gryfiński szpital potrzebuje lekarzy

Problemy kadrowe w gryfińskim szpitalu to temat, który można określić znanym. Trudno odnosić się do przyszłości, ale trzeba przyznać, że zarządowi szpitala zależy na zmianie sytuacji. W każdym razie takie możemy odnieść wrażenie – to nawiązanie do tego, co wydarzyło się w stacji TVN.

Oddział ginekologiczny i chirurgiczny

Niemniej zacznijmy od oddziału ginekologicznego i chirurgicznego – oddziały te miały pojawić się w czerwcu, ale na zapowiedzi się skończyło. Powodem są oczywiście wspomniane już problemy kadrowe. Z drugiej strony można usłyszeć, że Łukasz Dombek (prezes zarządu) nie załamuje się sytuacją. Krótko mówiąc, chodzi o różnego rodzaju kontakty, które mają doprowadzić do poradzenia sobie z problemem.

Trzeba też przyznać, że niewykluczone, iż prezesowi powoli kończą się pomysły. Dla niezorientowanych – Łukasz Dombek wystąpił w TVN-ie (program FAKTY) i występ ten miał związek z brakami kadrowymi. Warto również zatrzymać się przy facebookowym profilu prezesa – możemy przeczytać, że pomoc stacji TVN przełożyła się na spore zainteresowanie poszukiwaniami. Wypada jednak zaznaczyć, że pojawiła się też sugestia, zgodnie z którą wsparcie telewizji może nie wystarczyć – to odniesienie się do prośby o udostępnienie wpisu.