Najsilniejszym mieszkańcem gminy jest policjant z Gryfina

Najsilniejszym mieszkańcem gminy jest policjant z Gryfina

Policjanci kojarzą się z dbałością o bezpieczeństwo (przynajmniej teoretycznie). Niemniej jednak pamiętajmy, że mowa o osobach, które po prostu muszą być silne.

O pewnych zawodach

To nawiązanie do zawodów dla najsilniejszego mieszkańca gminy. Startujący panowie nie mieli łatwo, ale wszyscy lepiej lub gorzej dali sobie radę. Co więcej, zwycięzcą okazał się Hubert Lewandowski. Dla niezorientowanych – Hubert Lewandowski to funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Uzyskany przez zwycięzcę wynik to 14 punktów. W rywalizacji wziął też udział Maciej Dziuba (10 punktów) i Szymon Kowalski (6 punktów). Warte podkreślenia jest również to, że swoich sił próbowali także Dariusz Włoch, Dariusz Trojanowski i pan Kuba ze Szczecina. Niemniej jednak przy tej trójce musimy pamiętać o niewystartowaniu we wszystkich konkurencjach.

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, w internecie można znaleźć nagrania z zawodów. Można też powiedzieć, że od oglądania tych nagrań robi się niedobrze, a co dopiero, kiedy pomyśli się o wysiłku wspomnianej szóstki. Zwycięzca jest jeden, ale każdy uczestnik zasługuje na ogromne brawa!