Unikalne wydarzenie sportowe zakończone akcją charytatywną odbędzie się w połowie maja 2024 rok w Widuchowej

Unikalne wydarzenie sportowe zakończone akcją charytatywną odbędzie się w połowie maja 2024 rok w Widuchowej

Inicjatywa gminy Widuchowa i jej wójta, Pawła Wróbla, przynosi w połowie maja 2024 roku niepowtarzalne wydarzenie – pierwszy Puchar MTB, który odbędzie się na Bulwarach Rybackich w Widuchowa. Zasadniczym celem tego przedsięwzięcia jest nie tylko propagowanie kolarstwa górskiego, ale także wsparcie szlachetnej inicjatywy.

Niecodziennym elementem tego wydarzenia będzie stoisko charytatywne, które zostało zaaranżowane przez Anetę Marynowską z Chojny, walczącą z nowotworem. Jest to miejsce, gdzie wszyscy ludzie o wielkich sercach będą mogli wspomóc Anetę w jej bitwie z chorobą.

Aneta Marynowska wyraża swoje podziękowania dla gminy Widuchowa i wójta Pawła Wróbla za zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz możliwość utworzenia stoiska charytatywnego. „To dla mnie nieocenione wsparcie w trudnym procesie walki z chorobą. Wszystkich zapraszam z otwartymi ramionami – nie tylko do obserwowania ekscytujących zawodów kolarskich, ale także do wsparcia mnie oraz innych osób walczących z rakiem” – mówi Marynowska.