I Turniej Piłki Halowej Kobiet

I Turniej Piłki Halowej Kobiet

Piłka nożna to rozgrywki, które kojarzą się z mężczyznami, ale trzeba też otwarcie powiedzieć, że mogą grać również panie – i to z powodzeniem. Najlepszym dowodem na to I Turniej Piłki Halowej Kobiet w Gryfinie.

Co nas czeka?

Ciekawe jest też to, że tak dokładnie nie wiemy, czego należy się spodziewać. Jak zapewne większość osób pamięta, w styczniu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gryfina. Był to turniej, w którym rywalizowały męskie drużyny z regionu.

Mowa o tym, ponieważ niewykluczone, że doczekamy się powtórki – oczywiście z tą różnicą, że zobaczymy panie. Niewykluczone, gdyż nie wiemy, czy to będzie walka o puchar burmistrza, czy cokolwiek innego. Niemniej nie ulega wątpliwości, że impreza się odbędzie i to chyba jest najważniejsze, prawda?

Rywalizacja toczyć się będzie jutro od 10:00 do 16:00. W akcji będziemy mogli zobaczyć dwa zespoły „Energii”, KP Błękitnych Stargard, TKKF Stilon Gorzów, MUKS Kostrzyn i VFL Vierraden. Miejsce turnieju to hala sportowa przy ul. Parkowej 1A.

Informacje z całego województwa znajdziesz tutaj.