Gdzie najlepiej zjeść w Gryfinie?

Gdzie najlepiej zjeść w Gryfinie?

Po całodniowym spacerze lub zwiedzaniu miasta można mocno zgłodnieć. Dlatego też przygotowaliśmy zestawienie trzech miejsc, w których możemy rozkoszować się pysznym jedzeniem, odwiedzając Gryfino.

  1. Atol

Bez przepychu i niepotrzebnych rozpraszaczy. Ta restauracja z miłym dla oka i prostym wystrojem skupia się w dużej mierze na tym, co najważniejsze – dobrym jedzeniu! Ich kuchnia skupia się na daniach rybnych, w których stali się absolutnymi mistrzami. Mnóstwo dań, odmian i wariacji z owocami morza w roli głównej, a to wszystko za przystępną cenę. Warto zauważyć, że jest to miejsce, w którym możemy zorganizować większe imprezy takie jak wesela czy zjazdy absolwentów. Ponadto, Atol prowadzi również noclegownie, więc po pysznej kolacji można przejść dosłownie kilkanaście metrów, aby położyć się do snu!

  1. Restauracja Nowe Zalipie

Ta położona w samym centrum miasta restauracja słynie z dobrej obsługi i jeszcze lepszego jedzenia. Mimo że z zewnątrz nie wyróżnia się zbytnio na tle innych budynków, to w środku dzieje się prawdziwa magia. Każde danie w menu podawane jest w dużej porcji, więc możemy mieć pewność, że nie opuścimy lokalu głodni! Co jakiś czas organizują różne promocje, więc warto przed przyjściem odwiedzić ich stronę na Facebooku, żeby dowiedzieć się, co można zjeść nie tylko dobrze, ale też tanio.

  1. Lodziarnia Gryfińska

W upalny letni dzień nie ma nic lepszego niż schłodzenie się pysznymi lodami! Dlatego ta umiejscowiona w samym centrum, tuż przy Fontannie Stalowego Suma lodziarnia, musiała znaleźć się na tej liście. W ich ofercie oprócz lodów możemy znaleźć inne łakocie takie jak gofry, bubble waffle czy rurki z kremem. Idealne miejsce na deser po obiedzie, czy chwilę odpoczynku w trakcie zwiedzania. Swoją renomę zawdzięcza mieszkańcom Gryfina, którzy od lat tłumnie odwiedzają to miejsce – dając jasny sygnał turystom, że jest warte odwiedzenia. Niezależnie czy masz ochotę na deser, na lody czy kawę, Lodziarnia Gryfińska na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.