Co powiesz na jesienną wycieczkę?

Co powiesz na jesienną wycieczkę?

Jesień może kojarzyć się z nieprzyjemną pogodą i długimi wieczorami. To zrozumiałe, ale warto też pamiętać o tym, że jesienią jest również pięknie. Kiedy doda się do tego ciekawe wydarzenie, można liczyć na interesująco spędzony czas.

Wędrówka czarnym turystycznym szlakiem

Chodzi o 30 października i zaplanowaną na ten dzień wędrówkę czarnym turystycznym szlakiem. Początek będzie mieć miejsce w Czepinie (start z przystanku kolejowego), natomiast koniec w Nowym Czarnowie. Zainteresowani mogą być pewni niezwykle malowniczej trasy. Wypada też dodać, że mowa o trasie, której znakowanie właśnie odnowiono. Długość drogi to 21 km, także wycieczka powinna potrwać maksymalnie 6 godzin.

Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, warto wziąć pod uwagę, że udział jest bezpłatny. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że należy się zapisać. Ważne jest też to, że rozpoczęcie zapisów zaplanowano na 18 października (jest więc trochę czasu do namysłu). Za zapisy odpowiada organizator, czyli Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie. Wszelkie szczegóły dostępne są pod numerem 789 035 121.