Fantastyczny gest właściciela stacji An-Mar

Fantastyczny gest właściciela stacji An-Mar

Wczoraj na stacji An-Mar miała miejsce akcja, w ramach której Marcin Jangas (właściciel) mył auta swoim klientom. Akcja ta nie miała jednak na celu reklamowania stacji – chodziło o dwa życia.

Do 17:00

Zacznijmy jednak od początku, czyli od tego, że do 17:00 można było umyć samochód za darmo. Ewentualnie mógł to zrobić właściciel. Nie było zapłaty, ale jednocześnie klienci mogli wesprzeć Nelę Grudziak i Szymka z Czepina. Nela Grudziak to pielęgniarka z Radziszewa, która zmaga się z Pląsawicą Huntigtona. Nela sama udzielała pomocy, a teraz musi prosić innych o wsparcie. Szymek to chłopak, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Jeżeli słyszysz o problemach tych osób po raz pierwszy, pamiętaj, że na pomoc nigdy nie jest za późno. Informacje na temat obu przypadków można znaleźć w internecie. Warto też wiedzieć, że pieniądze dla Szymka udało się zebrać, ale nigdy nie wiadomo, co wydarzy się w przyszłości. Ponadto zawsze należy liczyć się, z tym że potrzeba będzie różnych drobnych sum, co w ogólnym rozrachunku przełoży się na spore pieniądze.