Wszystkie drogi prowadzą do Gryfina?

Wszystkie drogi prowadzą do Gryfina?

Jeżeli jesteś osobą, która przepada za różnego rodzaju wycieczkami, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze szczegółami 16. edycji Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Dla niezorientowanych – możemy mówić o jednym z najbardziej oryginalnych festiwali. Ważne jest też to, że mowa o szeroko pojętej tematyce podróżniczej.

Co jeszcze wiadomo?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-10 kwietnia. O szczegółach można opowiadać i opowiadać – dość powiedzieć, że czeka nas ponad pięćdziesiąt propozycji. Propozycji, wśród których nie zabraknie prezentacji podróżniczych, projekcji filmowych, spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacji potraw i wycieczek. Istotne jest też to, że organizatorzy będą nawiązywać do obecnej sytuacji na Ukrainie – pewnych faktów nie można pominąć. Krótko mówiąc, wydaje się, że wszyscy powinni znaleźć coś zgodnego ze swoimi oczekiwaniami.

Warte odnotowania jest też to, że główne wydarzenia festiwalowe odbywać się będą w budynku Gryfińskiego Domu Kultury. Można powiedzieć, że jest to tradycja festiwalu.