Gryfińska szkoła muzyczna grała dla seniorów

Gryfińska szkoła muzyczna grała dla seniorów

Na początku października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Jest to dzień, który powinien nam wiele uświadamiać – choćby to, że o osobach starszych należy pamiętać zawsze.

Dzienny Dom Senior+

Za przykład może posłużyć to, co dzieje się w Gryfinie – chodzi o Dzienny Dom Senior+ i propozycje dedykowane osobom starszym (świętowanie rozpoczęło się na początku października i będzie trwać do końca miesiąca). Gdyby kogoś interesowały szczegóły, jedną z ostatnich propozycji był kameralny koncert. Koncert, za który odpowiadali uczniowie i nauczyciel Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie. Warto również odnotować, że podczas wydarzenia obecny był Zastępca Burmistrza, czyli Paweł Nikitiński. Nikitiński złożył wszystkim seniorom życzenia i zajął się wręczaniem upominków.

Jak widać, seniorzy w ostatnim czasie nie mogą narzekać na nudę. Oczywiście najważniejsze jest też to, żeby byli zadowoleni, ale co do tego nie ma chyba żadnej wątpliwości. Jakby kogoś interesowały zdjęcia, nie pozostaje nic innego jak zajrzeć na Facebooka (Miasto i Gmina Gryfino).