Mieszkańcy Gryfina wiedzą, na co pójdą do kina w weekend

Mieszkańcy Gryfina wiedzą, na co pójdą do kina w weekend

W jednej z ankiet internetowych zapytano gryfinian, czy zamierzają w weekend wybrać się do kina i na co. Okazuje się, że bardzo duży odsetek mieszkańców wybiera kino jako swoją ulubioną weekendową rozrywkę. Odpowiedzi na pytanie o film były przeróżne.

Bardzo duża część ankietowanych przyznaje, że ciekawi ich nowy film Marvela czyli „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. Już teraz generuje on bardzo duże zyski i trudno się dziwić. Dobre efekty specjalne i okulary 3D sprawiają, że to świetny sposób na odstresowanie się i spędzenie miło czasu.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także „Kot w butach: Ostatnie życzenie”. Spin-off „Shreka” okazuje się być samodzielnym filmem, który dobrze sobie radzi, wychodząc z cienia swojego poprzednika.

Kino studyjne w Gryfinie

Dla osób, które wolą coś bardziej kameralnego, niż zajadanie się popcornem na dużej sali typowego kina, powstało kino studyjne w Gryfińskim Domu Kultury. Przytulne sale i staranny dobór repertuaru to coś, co uwielbia każdy prawdziwy kinomaniak.

Wyjście do kina to oczywiście nie jedyny ciekawy sposób na spędzanie czasu w Gryfinie. Niedługo zima będzie odchodzić, a w jej miejsce pojawią się ciepłe pory roku. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się coś więcej na temat spędzania czasu w Gryfinie przy dobrej pogodzie.