Ucieczka ze szpitala

Ucieczka ze szpitala

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie szuka Wiesława Maślankowskiego. Mężczyzna ten uciekł dzisiaj ze Szpitala Powiatowego w Gryfinie.

Co się wydarzyło?

Można przypuszczać, że mnóstwo osób zadaje sobie pytanie, co się wydarzyło? Niestety, trudno wyrokować. Warto również podkreślić, że ucieczka mężczyzny miała miejsce wczesnym rankiem – możemy usłyszeć, że mężczyzna zniknął około godziny 6:10. Co więcej, Wiesław Maślankowski udał się w n/n kierunku i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ma 58 lat, mierzy mniej więcej 163 cm i waży około 60 kg. Włosy krótkie koloru siwego, ponadto wysokie czoło. Mężczyzna był ubrany w spodnie i kurtkę koloru czarnego.

Jeżeli wiesz, że możesz pomóc, czym prędzej skontaktuj się z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Informacje można zgłaszać pod numerem 47 7823511. Oczywiście zgłoszenie można złożyć również pod numerem alarmowym 112. Nikt z nas nie wie, co się wydarzyło. W takiej sytuacji nawet niepewna poszlaka może okazać się bezcenna – w końcu niewykluczone, że mamy do czynienia z walką o życie mężczyzny.