"Roztańczona Polska" ożywia Gryfino: Kolorowy koncert pełen letnich hitów

"Roztańczona Polska" ożywia Gryfino: Kolorowy koncert pełen letnich hitów

Zebrani w Gryfinie na koncercie „Roztańczona Polska” mogli cieszyć się niesamowitym wieczorem, podczas którego nie zabrakło letnich hitów. Zarówno miejscowi, jak i przyjezdni z entuzjazmem oddawali się muzyce, prosząc o więcej. Wydarzenie to bowiem było nie tylko szansą na spotkanie z ukochanymi wykonawcami, ale przede wszystkim stanowiło okazję do wspólnej zabawy oraz dzielenia się pozytywną energią.

Tego typu noc, pełna muzycznej ekscytacji, nie miała miejsca w Gryfinie od dłuższego czasu. Niemal niemożliwe było oprzeć się urokowi letnich przebojów, które były obecne podczas całego wydarzenia. „Roztańczona Polska” łączyła pokolenia, prezentując utwory znane i kochane przez wszystkie grupy wiekowe. Na scenie mogliśmy podziwiać zarówno legendarną Halinę Frąckowiak, jak i rebelianta gatunku muzyki tanecznej, Stachurskiego.

Gryfino dało przykład doskonałej zabawy podczas koncertu. Teraz przyszła kolej na Łowicz. Już najbliższą niedzielę, po raz szósty, „Roztańczona Polska” zainicjuje kolejny taneczny spektakl.