Pomysł na Walentynki i każdy inny dzień w roku

Pomysł na Walentynki i każdy inny dzień w roku

W poniedziałek obchodziliśmy Walentynki. Nie trzeba chyba dodawać, co oznacza to święto. Nie ma też co ukrywać, że mnóstwo par zdecydowało się na świętowanie dnia zakochanych.

Co dalej?

Świętowanie dnia zakochanych jest ważne, ale dobrze też pamiętać o tym, że o dowody miłości warto dbać zawsze. Weźmy sobie za przykład gryfińską Górkę Miłości. Dla niezorientowanych – możemy mówić o miejscu, w którym znajdziemy choćby ścieżki spacerowe, punkt widokowy czy Plac Zakochanych. Warto też wiedzieć, że mamy do czynienia z terenem, który sprzyja rekreacji – także okazywanie dowodów miłości to nie wszystko, z czym można się zetknąć. Ciekawe (na swój sposób) jest również to, że część Górki Miłości nazywano kiedyś Wzgórzem Szubienicznym. Jakby tego było mało, można też usłyszeć o miejskiej szubienicy.

Gryfino to miasto, które dla wielu osób może jawić się jako niezbyt atrakcyjne, ale nie należy się tym sugerować. Ponadto Górka Miłości to niejedyna atrakcja, z którą można zetknąć się w mieście – ale to już temat na inną okazję.