Pomysł na wakacje

Pomysł na wakacje

Z jednej strony możemy mówić o powrocie do szkół, a z drugiej nie można zapominać o tym, że wakacje coraz bliżej. Mowa o tym z prostego powodu – Gryfino to miasto, w którym dzieciaki mogą liczyć na wiele atrakcji.

Kiedy czeka nas powrót do normalności?

Można powiedzieć, że staramy się wrócić do normalności, ale do całkowitej normalności jeszcze sporo. Najlepszym dowodem na to jest reżim sanitarny – reżim sanitarny stał się integralną częścią naszego życia. Niemniej nie możemy zapomnieć o tym, że dzieci potrzebują rówieśników.

Przechodząc już do wspomnianych atrakcji, co powiesz na warsztaty edukacyjne organizowane przez firmę Twój Robot? Firma ta nie pierwszy raz zajmie się organizacją zajęć edukacyjnych. Ponadto wypada podkreślić, że zainteresowani mogą liczyć na warsztaty z programowania i robotyki. Pamiętajmy też o tym, że jest to propozycja, z której można było skorzystać podczas ferii zimowych czy w ostatnie wakacje. Mówiąc wprost – planowanie jest objęte ryzykiem, ale w przypadku wspomnianych warsztatów można chyba mówić o wyjątku.