Free kayaking tour

Free kayaking tour

Z pewnością wiele osób słyszało o formule polegającej na pieszym zwiedzaniu z przewodnikiem. Można powiedzieć, że jest to rozwiązanie, które cieszy się sporą popularnością. Niemniej w Gryfinie takie zwiedzanie jest rzadkością.

Co się dzieje?

Co więcej, trudno stwierdzić, jak przedstawia się sytuacja. Na teraz wiemy tylko tyle, że nie ma, co liczyć na częste zwiedzanie z przewodnikiem. Jest to niewątpliwie minus, ale trzeba pamiętać o tym, że zawsze można próbować wymyślić coś nowego. Najlepszym tego dowodem to, co wydarzy się 10 lipca – tego dnia odbędzie się Free kayaking tour. Pilotażowy event, który może przyciągnąć niemałą publikę.

O co chodzi?

Nazwa zdradza, czego należy się spodziewać, ale w pewnych okolicznościach trzeba wiedzieć dosłownie wszystko. Osoby zainteresowane wydarzeniem muszą pamiętać, że początek eventu będzie mieć miejsce o godz. 9:00 nad Odrą. Tam będzie przewodnik, który wypłynie na Międzyodrze (stanie się to bez względu na liczbę osób). Oczywiście wypłynie kajakiem. Warte zapamiętania jest również to, że zapisy nie są prowadzone.

Długość trasy wyniesie 14-15 km. Uczestnicy będą mogli zrezygnować w każdej chwili. Opłata za kajak zgodna z cennikiem wypożyczalni. Jeśli czas pływania zostanie przekroczony, wystarczy dopłacić po powrocie. Wszyscy chętni muszą też zdawać sobie sprawę z tego, że na miejscu nie będzie ratownika.