Czas na RegioActive!

Czas na RegioActive!

Już 29 i 30 kwietnia będziemy świadkami gryfińskiej odsłony projektu RegioActive! Miejsce wydarzenia to Pałacyk pod Lwami i centrum miasta.

Co nas czeka?

Jeżeli zastanawiasz się nad szczegółami, musisz wiedzieć, że mowa o festiwalu, podczas którego będzie się działo naprawdę dużo. Wystarczy powiedzieć, że można liczyć choćby na koncerty, warsztaty i widowisko uliczne.

Trzeba również spojrzeć na sprawę pod nieco innym kątem – RegioActive można określić dziełem Polski i Niemiec. Dobrze również wiedzieć, że Gryfino to jedno z dwunastu miast partnerskich inicjatywy. Wypada do tego dodać, że każde z miast partnerskich jest zobowiązane do tego, aby przygotować mikrofestiwal. Skoro już przy tym jesteśmy, warto wiedzieć, że przy realizowaniu gryfińskiej odsłony pomagają twórcy z Greifswaldu.

Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, warto wziąć pod uwagę, że wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Gdyby kogoś interesował program, najlepiej samodzielnie zapoznać się ze szczegółami (wszystko jest dostępne). Oczywiście zawsze można też pytać.

Tutaj znajdziesz wiadomości z całego województwa.