Monika Pyrek odwiedzi jedną ze szkół znajdujących się w powiecie gryfińskim!

Monika Pyrek odwiedzi jedną ze szkół znajdujących się w powiecie gryfińskim!

Kinder Joy of Moving Alternatywne Lekcje WF z Moniką Pyrek ponownie pojawią się w polskich szkołach. Co więcej, jednym z przystanków jest powiat gryfiński. Gdzie zobaczymy byłą utytułowaną tyczkarkę?

Jutro w Moryniu

Monika Pyrek pojawi się ze swoją drużyną w Zespole Szkół w Moryniu – i to już jutro (22 kwietnia)! Zainteresowani mogą być pewni, że będzie się działo. Zresztą inaczej być po prostu nie może, gdyż chodzi o połączenie sportu i technologii. Dość powiedzieć, że możemy mówić o symulatorach, trenażerach i aplikacjach. Czy w takich okolicznościach można mieć jakiekolwiek wątpliwości?

Gdyby kogoś interesowały cele, na pewno warto wiedzieć, że możemy rozmawiać o zachęceniu do aktywnej sportowej zabawy. Można też dodać, że dzieci powinny nauczyć się aktywności i pracy nad kondycją (także fizyczną). To są sprawy, o które powinno się dbać automatycznie, natomiast tak nie jest.

Warto też pamiętać o tym, że niektórzy mogą twierdzić, iż sport nie pozwala koncentrować się na nauce. Nie jest to jednak coś, czym należy się sugerować – są badania, z których wynika, że uczniowie zaangażowani w sport mają lepsze wyniki w nauce.

Udział w projekcie jest darmowy.