Co z meczem noworocznym?

Co z meczem noworocznym?

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że coraz bliżej do potencjalnego meczu noworocznego. Gdyby ktoś nie znał szczegółów – naprzeciwko siebie mogą stanąć oldboje Energetyka i sędziowie ZZPN.

Czy spotkanie się odbędzie?

Mówienie o potencjalnym meczu noworocznym to nie jest nieporozumienie, nie wiemy, czy starcie dojdzie do skutku. Wypada też podkreślić, że mowa o pojedynku, z którym wiąże się wiele lat tradycji. Tradycja jest rzecz jasna bardzo ważna, ale nie oznacza to tego, że możemy zapomnieć o teraźniejszości.

W takiej sytuacji wiele osób może zadawać sobie pytanie, kiedy należy spodziewać się odpowiedzi? Jakby nie patrzeć, już niedługo trzeba podjąć jakieś wiążące decyzje. Można też powiedzieć, że z takiego samego założenia wychodzą w Energetyku – decyzja w sprawie spotkania ma zapaść podczas wigilii klubowej. Oczywiście nie bez znaczenia jest też punkt widzenia sędziów.

Trudno stwierdzić, jakie rozwiązanie jest najbardziej prawdopodobne. Co za tym idzie, wydaje się, że nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie.