Zawodnik KPR Gryfino wystąpi w Polsacie – o co chodzi?

Zawodnik KPR Gryfino wystąpi w Polsacie – o co chodzi?

O godzinie 21:00 na antenie Polsat News rozpocznie się emisja programu „RAPORT”. W programie poznamy historię nowego zawodnika klubu KPR Gryfino.

Nie chodzi o piłkę ręczną

Zacznijmy od tego, że program ten nie ma związku z piłką ręczną w Gryfinie. Można nawet powiedzieć, że sport jest jedynie dodatkiem, ponieważ chodzi o przykre wydarzenie sprzed lat.

W 2006 roku można było przeczytać o 12-latku, który przeżył uderzenie piorunem. To historia Jakuba Gackowskiego, wtedy piłkarza ręcznego ze Świecia. Kiedy rozpoczęła się burza, chłopiec razem z mamą przebywał na plaży. W pewnym momencie piorun trafił w ziemię i tym samym poważnie zranił dziecko.

Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że mowa o zdarzeniu, które trudno w jakikolwiek sposób opisać. Z drugiej strony dziś usłyszymy coś, co może brzmieć wstrząsająco. Dobrze też, aby to wszystko skłoniło nas do refleksji. Oczywiście nie da się przewidzieć każdej sytuacji, ale pewne środki bezpieczeństwa zawsze są warte uwagi. Nie ma sensu ryzykować – życie mamy tylko jedno.