Niektórzy raczej się nie zmieniają

Niektórzy raczej się nie zmieniają

Niedostosowywanie się do przepisów (ruchu drogowego i innych) jest karygodne, ale wydaje się, że są osoby, którym niezwykle trudno jest to wytłumaczyć. Zresztą nie tak dawno wydarzyło się coś, co można określić tego świetnym przykładem.

Zielin i Mieszkowice

Chodzi o jedną z ostatnich nocy, kiedy między miejscowościami Zielin a Mieszkowice mieliśmy groźny wypadek. Sytuacja przedstawiała się tak, że samochód osobowy zjechał z drogi (z nieznanych przyczyn) i uderzył w znak drogowy. Można również dodać wjechanie do przydrożnego rowu. W samochodzie znajdowały się trzy osoby – w wyniku zdarzenia poszkodowani zostali pasażerowie – ich wiek to 70 i 54 lata.

Za kierownicą mieliśmy 24-latka i trzeba przyznać, że jest to osoba, która może spodziewać się sporych kłopotów. Przede wszystkim należy podkreślić, że możemy mówić o kierowaniu pod wpływem alkoholu. Mając to na uwadze, można przypuszczać, że alkohol spowodował utratę kontroli nad pojazdem i w konsekwencji wypadek. Ponadto kierowca okazał się osobą poszukiwaną (szczegóły nie są znane).