Młodzi ludzie nieustannie sięgają po narkotyki – dowodem policyjne zatrzymania

Młodzi ludzie nieustannie sięgają po narkotyki – dowodem policyjne zatrzymania

Narkotyki to temat, o którym może nie mówi się jakoś często, ale czy to znaczy, że problem nie istnieje? Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, oczywiście cały czas mamy do czynienia z poważnym kłopotem. Ponadto musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko odbywa się potajemnie.

Działania policjantów

Zresztą warto pomyśleć o policyjnych zatrzymaniach – tylko w środę złapano dwóch mężczyzn. Sytuacja numer 1 miała miejsce o 1:25 w Chojniepolicjanci dostrzegli mężczyznę, który zachowywał się niezrozumiale. Podczas legitymowania okazało się, że możemy mówić o posiadaniu amfetaminy i pięciu sztuk tabletek ekstazy. Sytuacja numer 2 wydarzyła się o 19:20 w Gryfinie. Zaczęło się od kontroli drogowej i kontrola ta doprowadziła do ujawnienia tego, że kierowca znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Jakby tego było mało, dochodzi do tego posiadanie amfetaminy.

W obu przypadkach sprawa dotyczyła 22-letniego mężczyzny, to chyba wiele znaczy, prawda? Wiek może nie jest najważniejszy, ale to świetny przykład tego, że młodzi ludzie stosunkowo często nie unikają narkotyków.