W Gryfinie zamknięto nielegalny punkt hazardowy

W Gryfinie zamknięto nielegalny punkt hazardowy

Nie trzeba chyba dodawać, że hazard wzbudza wiele emocji. Można też powiedzieć, że jest to opcja, która jawi się jako szybki zarobek – szczególnie dotyczy to właścicieli poszczególnych firm. Niemniej jednak należy pamiętać o działaniu zgodnym z prawem.

Zamknięto nielegalny punkt

To nawiązanie do tego, że Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa zamknęła punkt hazardowy w Gryfinie. Powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty – nielegalne działanie. Warto również podkreślić, że prowadzone postępowanie było wspierane przez lokalnych policjantów. Wypada też odnotować, że zabezpieczono 6 komputerów, 7 monitorów, modem oraz wideorejestrator.

Co wiemy o konsekwencjach?

Musimy także pamiętać o karach, ponieważ konsekwencje grożą nie tylko podmiotowi, który organizuje nielegalne gry. Można nawet powiedzieć, że problemy grożą wszystkim – czyli również osobie odpowiadającej za lokal i graczom. Co więcej, możemy mówić o naprawdę surowych karach.

To dowodzi, jak ważna jest świadomość – jeżeli coś jest dostępne, nie oznacza to tego, że na pewno mamy do czynienia z legalną propozycją.