Impreza na orientację za nami

Impreza na orientację za nami

W ostatnią sobotę odbyła się jesienna impreza na orientację. Impreza ta miała miejsce już po raz siedemnasty i co najważniejsze, chętnych nie brakowało.

Co możemy powiedzieć o zawodach?

W zawodach wzięło udział pięćdziesięciu dwóch uczestników. Wszystkich zainteresowanych podzielono na kategorię TD, TM i TR. Podział na kategorię miał związek z wiekiem – w zawodach wzięli udział dzieci oraz dorośli indywidualni z Gryfina i ze Szczecina. Zostając przy dzieciach, mieliśmy Szkołę Podstawową nr 1 w Gryfinie, Szkołę Podstawową nr 2 w Chojnie i Szkołę Podstawową nr 4 w Goleniowie. Wyniki współzawodnictwa udostępnione są na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury. Warto też uwzględnić, że zawody okazały się sporym wyzwaniem, co należy odebrać za spory plus – nie może być łatwo.

Za organizację wydarzenia odpowiadał Gryfiński Dom Kultury i North Team przy współpracy z Oddziałem Zachodniopomorskim PTTK w Szczecinie. Wypada też odnotować, że możemy mówić o wsparciu finansowym – zawody dofinansowało PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.