Gmina Gryfino zachęca do konsultacji społecznych

Gmina Gryfino zachęca do konsultacji społecznych

Politycy raczej nie cieszą się w Polsce dobrą sławą (tyczy się to osób na różnych stanowiskach). Można to zrozumieć, ale warto pamiętać o tym, że są różne sytuacje.

Konsultacje społeczne

Gmina Gryfino zachęca do konsultacji społecznych. Co więcej, tematem jest rozwiązywanie problemów społecznych w latach 2021-2026. Mieszkańcy gminy mogą mieć znaczący wpływ na to, co wydarzy się w najbliższych latach. Ponadto możemy mówić o dowodzie na to, że jednostka może mieć wpływ na rzeczywistość częściej niż podczas rozmaitych wyborów.

Warte podkreślenia jest też to, że czas na konsultacje zaczął się już wczoraj. Niemniej jednak nie ma najmniejszych powodów do obaw – czas na konsultacje upływa 16 grudnia. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, na pewno trzeba wiedzieć, że chodzi o zebranie opinii i uwag. Ważne jest też to, że wszelkie wypowiedzi muszą zostać przedstawione na piśmie.

Jeżeli cokolwiek jest niezrozumiałe, nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z informacjami udostępnionymi na stronie gminy. Gdyby to również nie wystarczyło, jedynym rozwiązaniem wydaje się kontakt z gminą.