Gryfino: Zmiana w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych

Gryfino: Zmiana w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych

Niespodziewana zmiana w zarządzie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych! Chodzi o Roberta Kulawca, który nie jest już członkiem zarządu.

Jak należy to rozumieć?

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, z czego wynika zmiana? Wątpliwości są zrozumiałe i co więcej, trudno pokusić się o jakieś konkrety. Wiadomo tylko tyle, że podobno chodziło o względy osobiste. Jeżeli tak rzeczywiście było, to nie pozostaje nic innego jak życzyć, aby sytuacja się ustabilizowała. Warte podkreślenia jest również to, że Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zadziałało bardzo szybko – następcą Roberta Kulawca został Wojciech Długoborski. Wiemy też, że Długoborski podpisał kontrakt menadżerski.

Wypada też przypomnieć, że nowym członkiem zarządu jest osoba, o której można powiedzieć dużo – to nawiązanie do wieloletniej działalności samorządowej. Trzeba również wyraźnie zaznaczyć, że doświadczenie to coś, co w każdej chwili może okazać się nieocenione. Niemniej jednak nie można zapomnieć o tym, że ostatnie dwa lata Długoborskiego to emerytura (możemy więc mówić o pewnej niewiadomej).