Gazeta Gryfińska wydała swój nowy numer

Gazeta Gryfińska wydała swój nowy numer

Najnowsze wydanie Gazety Gryfińskiej jest już dostępne w sprzedaży. Z racji na okres wakacyjny kolejny numer wyjdzie dopiero 18 sierpnia.

W aktualnym wydaniu przeczytasz…

Najnowszy numer gazety kilkadziesiąt stron z informacjami o ostatnich wydarzeniach związanych z regionem. Przeczytasz w nim min. o dwóch dziewczynach związanych z Gryfinem, które ostatnimi czasy osiągnęły wiele sukcesów na konkursach piękności.

W wydaniu poruszony będzie również temat kradzieży na gryfińskim cmentarzu a także dywagacje na temat liceum, przy którym powstanie prestiżowa hala.

Gazeta Gryfińska opisała także ostatnie wydarzenia sportowe w tym min. udany start sezonu Energetyka. W czasopiśmie są również wyniki konkursu na najpiękniejszy ogród a także ukazany jest przebieg prac nad halą.

Dziennikarze gazety poszukają również odpowiedzi na pytania dlaczego w Gryfinie wciąż nie ma publicznej toalety? A także dlaczego wilki z okolic Pacholąt nie boją się tamtejszych rolników?

Gazeta Gryfińska zaprezentuje również jak wyglądały tegoroczne obchody rocznicy wybuchy Powstania Warszawskiego. W numerze znajdzie się jeszcze kilka innych godnych uwagi tematów.

Przeczytaj również:

Gra okręgówka i klasa A. Jakie wyniki padły w weekend?

Opuszczony samochód zostawiony na poboczu