Dwukrotna kradzież na posesji w Czepinie

Dwukrotna kradzież na posesji w Czepinie

Dużego pecha w ostatnich dniach mieli mieszkańcy Czepina. Złodzieje dwukrotnie włamali się na ich posesję i dokonali kradzieży.

Dwie kradzieże w krótkim odstępie

Złodzieje włamali się po raz pierwszy na posesję w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy też okradli przydomowy warsztat samochodowy zabierając z niego min. profesjonalny sprzęt diagnostyczny.

„Z racji na specyfikę tego sprzętu apelujemy do wszelkich warsztatów samochodowych, aby zwrócili uwagę na ewentualne „okazje”, z którymi ktoś mógłby się do nich zwrócić.” – mówią właściciele zrabowanego warsztatu.

Druga kradzież nastąpiła w nocy z poniedziałku na wtorek. Tym razem skradziony został bus VW T5 Caravelle. Pojazd posiada biały lakier a także charakterystyczne czarne szyby. Kradzież odbyła się około godziny 3 w nocy. Przydomowe kamery nagrały sprawców tego czynu. Nagrania można zobaczyć pod tym adresem:

https://youtu.be/qUghxqdaNpg

Sprawcy kradzieży poruszają się czarnym samochodem Audi A4 lub A6 w wersji kombi. Pojazd złodziei posiada również charakterystyczny odblask na lewych tylnych drzwiach.

Przeczytaj również:

Gazeta Gryfińska wydała swój nowy numer

Gra okręgówka i klasa A. Jakie wyniki padły w weekend?