Zbiórka dla Jasia z Polic

Zbiórka dla Jasia z Polic

Czasem narzekamy na różne nieszczęścia, które nas spotykają i później okazuje się, że te nieszczęścia są niczym przy niektórych sytuacjach. Za przykład może posłużyć życie 7-letniego Jasia Kabeckiego z Polic. Gdyby ktoś nie znał historii – chłopczyk potrzebuje ponad 150 tysięcy złotych!

Co jeszcze wiemy na temat jego życia?

Wszystkim zależy na tym, aby chłopczyk mógł stanąć na nogi (chodzi o cztery operacje). Informacje o zbiórce można znaleźć choćby w sklepie ogólnospożywczym  „Pod Lipkami”. Oczywiście informacje są także w internecie i to właśnie skorzystanie z internetu jest najszybszą formą wsparcia. Wypada też podkreślić, że na ten moment zebrano już ponad 100 tysięcy złotych. To dużo, ale walka o zdrowie Jasia jeszcze się nie zakończyła. Warte odnotowania jest też to, że w akcję pomocy Jasiowi zaangażował się Kamil Grosicki. Krótko mówiąc, chodzi o licytację kolacji z piłkarzem Pogoni – cały dochód z niej trafił do małego wojownika.

W tym wszystkim widać też, że różnorakie działania charytatywne cieszą się sporym zainteresowaniem – ludzie chcą pomagać.