Spowodował wypadek i uciekł

Spowodował wypadek i uciekł

Wypadki na drogach to temat, która wydaje się nie mieć końca. Oczywiście często można usłyszeć różnego rodzaju apele, ale co możemy powiedzieć na temat skuteczności takich działań? Jakby nie patrzeć, najważniejsze jest podejście jednostki.

W okolicy Starego Czarnowa

Przykładu nie trzeba specjalnie szukać, wystarczy skupić się na tym, co miało miejsce wczoraj w okolicy Starego Czarnowa (mniej więcej o 14:30). Dla niezorientowanych – możemy mówić o wypadku, który skutkował tym, że cztery osoby trafiły do szpitala.

O szczegółach nie wiadomo zbyt wiele – na pewno chodzi o dwa samochody osobowe. Ponadto wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący pojazdem marki Mazda nie ustąpił pierwszeństwa 37-latce poruszającej się autem marki Renault. Kobieta trafiła do szpitala, podobnie jak trzy kobiety, które z nią podróżowaływiek pasażerek to 43,35 i 53 lata.

Stan winowajcy jest nieznany, ponieważ sprawca postanowił oddalić się z miejsca zdarzenia. Naturalnie nie kończy to jednak historii – trwają czynności, które mają doprowadzić do ustalenia i zatrzymania mężczyzny.