Poranek rozpoczęty od ćpania

Poranek rozpoczęty od ćpania

Policjanci podczas pracy widzą wiele, ale cały czas może dochodzić do zaskakujących sytuacji. Świetnym przykładem jest choćby kontrola pojazdów, która odbywała się w ubiegłą środę.

Dzień rozpoczęty od ćpania

Chodzi o 29-letniego mieszkańca Gryfina, który znajdował się pod wpływem środków odurzających. Jest to zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu (możemy mówić o zagrażaniu sobie i otoczeniu), ale warto zwrócić uwagę na godzinę – zatrzymanie miało miejsce o 8:40. Jak się okazuje, niektórzy lubią rozpocząć dzień mocnym akcentem. Można także dodać, że część osób nie zdaje sobie sprawy z tego, gdzie znajduje się granica między odwagą a głupotą. Ważne jest też to, że 29-latek kompletnie nie przejął się brakiem uprawnień do kierowania pojazdami. Wypada również odnotować, że jest to historia, w przypadku której możemy mówić o cofniętych uprawnieniach. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało.

Pamiętajmy także o tym, że to jeszcze nie koniec – zatrzymany musi liczyć się z karą. Wiele wskazuje na to, że kara okaże się surowa.