Kolejny brak wyobraźni

Kolejny brak wyobraźni

Sytuacje na drodze to temat, o którym mówi się wiele, ale o pewnych sprawach należy przypominać. Brak wyobraźni na drodze skutkuje ogromnym niebezpieczeństwem i to nie tylko dla osoby odpowiedzialnej za zagrożenie.

Prowadzenie pod wpływem narkotyków

We wtorek o godzinie 13:00 zatrzymano mężczyznę, który prowadził pod wpływem środków odurzających. Wypada też podkreślić, że możemy mówić o wynikach z narkotestera. Oczywiście mieliśmy też wizytę w laboratorium, ale wyniki nie są znane. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, sprawa trafi do Sądu Rejonowego w Gryfinie. Warte odnotowania jest też to, że nie mogło obejść się bez sprawdzenia samochodu. W samochodzie narkotyków nie znaleziono, ale to rzecz jasna niczemu nie dowodzi.

Nie ma też co ukrywać, że gryfińskim policjantom należą się ogromne brawa. Ktoś może powiedzieć, że mowa o pracy, ale uczciwie trzeba przyznać, że jest to praca niezwykle odpowiedzialna. Do tego nie sposób zatrzymać wszystkich tych, którzy prowadzą pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Musimy być odpowiedzialni – wszyscy bez wyjątku.