Inauguracja roku akademickiego w Gryfińskim Domu Kultury

Inauguracja roku akademickiego w Gryfińskim Domu Kultury

Gryfiński Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na inaugurację roku akademickiego 2021/22. Wydarzenie to odbędzie się w Gryfińskim Domu Kultury.

Co wiemy na temat planów?

Uroczystą inaugurację roku akademickiego zaplanowano na wtorek 12 październikapoczątek o 10:00. Poprowadzenie wykładu inauguracyjnego ma przypaść profesor Tatianie Czerskiej z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Można usłyszeć, że będzie słodko i wesoło. Wiadomo również, że nie zabraknie teatru. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia nie są znane, ale niech to nikogo nie zniechęca. Zresztą organizatorzy apelują, aby studenci nie mieli wątpliwości nad uczestnictwem.

Gdyby mimo wszystko pojawiła się jakaś wątpliwość, nie pozostaje nic innego jak kontakt z kimś, kto odpowiada za przygotowanie inauguracji. Pamiętajmy także o tym, że do rozpoczęcia roku akademickiego zostało jeszcze trochę czasu – nie można wykluczyć pojawienia się dodatkowych informacji. Zawsze może też dojść do jakichś zmian (czasem zdarzają się nieprzewidziane okoliczności) i co za tym idzie, wskazane jest bycie na bieżąco.