Biedronka nie zwalnia tempa: 11 nowych i 9 zmodernizowanych sklepów w jednym tygodniu

Biedronka nie zwalnia tempa: 11 nowych i 9 zmodernizowanych sklepów w jednym tygodniu

Mimo nadejścia sezonu letniego, sieć Biedronka nie decyduje się na odpoczynek. Przez pierwszy tydzień kalendarzowego lata, sieć ta poszerzyła swoją ofertę o 11 nowo otwartych i 9 odnowionych placówek na terenie całego kraju. Wśród tych sklepów znajduje się również jeden, który po gruntownym remoncie, wrócił do służby dla mieszkańców powiatu gryfińskiego.

29 czerwca 2024 r. nastąpiło oficjalne ponowne otwarcie placówki sieci Biedronka, usytuowanej przy ulicy Dworcowej 209 w Trzcińsku-Zdroju.

O szczegółach modernizacji rozmawialiśmy z Marcinem Berezowskim, starszym menedżerem sprzedaży w sieci Biedronka. Jak podkreślił, konsumenci z pewnością docenią szereg udogodnień wprowadzonych w ramach remontu. Dzięki przebudowie sklepu, strefy promocyjne są lepiej widoczne, a wyspy z owocami i warzywami zostały tak ustawione, że są teraz bardziej czytelne dla klientów.

W trakcie remontu sklepu, zadbano również o środowisko. Zastosowano wiele ekologicznych rozwiązań technologicznych, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze działające na bazie gazu CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS).

Dla wygody klientów, sklep został wyposażony w 4 stanowiska z kasami samoobsługowymi oraz 3 kasy obsługiwane przez pracowników. Ponadto, dla osób korzystających z samochodów przygotowano parking na 50 miejsc.

Odnowiona placówka Biedronki dysponuje powierzchnią sali sprzedaży wynoszącą 767 metrów kwadratowych.