Awaria zasilania w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie: Dyrektor komentuje sytuację

Awaria zasilania w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie: Dyrektor komentuje sytuację

Centrum Wodne Laguna w Gryfinie doświadczyło niedawno awarii prądu, jednak cała sytuacja była dobrze zarządzana. Pomimo braku zasilania, mogli korzystać z oświetlenia awaryjnego, a także latarki, które posiadał personel obiektu. Ewakuacje przebiegały bez większych problemów i stresu.

Trzykrotnie doszło do przerw w dostawie energii elektrycznej. Pierwsza nastąpiła w czwartek, kolejna w sobotę, a ostatnia w niedzielę. Wszystkie miały miejsce wieczorem i trwały od jednej do dwóch godzin. Wobec tych nieoczekiwanych utrudnień, dyrekcja Centrum podjęła decyzję o ewakuacji obiektu ze względów bezpieczeństwa. Informacje na ten temat przekazała Edyta Zart, dyrektor Centrum, podczas audycji interwencyjnej „Czas Reakcji”.

Zgodnie z relacją dyrektorki Laguny, niespodziewane przerwy w zasilaniu nie były winą nikogo konkretnego. Przez trzy dni osoby odpowiedzialne za utrzymanie obiektu usiłowały rozwiązać problem. Pani Zart przeprosiła wszystkich klientów, których dotknęły te niedogodności. Sama była obecna w obiekcie w sobotę, starając się uspokoić niezadowolonych klientów. Zauważyła, że to było wyjątkowo trudne zadanie, szczególnie biorąc pod uwagę klientów, którzy przyjechali z daleka i po zaledwie 10 minutach odwiedzin zostali zmuszeni do opuszczenia obiektu z powodu braku prądu.