Zderzenie dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 120 – trzy osoby hospitalizowane

Zderzenie dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 120 – trzy osoby hospitalizowane

Nad ranem, w dniu dzisiejszym doszło do niebezpiecznego wypadku samochodowego. Zdarzenie to miało miejsce na drodze wojewódzkiej o numerze 120, pomiędzy miejscowościami Kołbacz i Nieznane. Informacje na ten temat przekazał rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, podając godzinę zdarzenia na około 8:50.

Ze zgromadzonych do tej pory informacji wynika, iż w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę Toyoty, którym był 73-letni mężczyzna, doszło do kolizji z drugim pojazdem. Drugi samochód to marka Volkswagen, za jego sterem siedział 47-letni kierowca. Ten drugi uczestnik wypadku poruszał się prawidłowo, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Na skutek tego groźnego zdarzenia drogowego trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Jedną z nich transportowano przy użyciu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – relacjonował rzecznik policji Jakub Kuźmowicz. Dodatkowo, oficer prasowy podkreślił, że na szczęście wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi podczas wypadku.