Ujęto narkotykowego dilera!

Ujęto narkotykowego dilera!

Wielkie brawa dla policjantów – wczoraj około godz. 3:00 doszło do ujęcia narkotykowego dilera. Zdarzenie to miało miejsce w Gryfinie przy ulicy 1 maja.

Ogniwo Patrolowo-Interwencyjne

Za zatrzymanie dilera odpowiada Ogniwo Patrolowo-Interwencyjne. Wiadomo też, że mężczyzna miał przy sobie 4,7 grama amfetaminy. Być może to nie wszystko, z czym miał do czynienia, ale to sprawa dla policji. Zatrzymany będzie odpowiadać przed Sądem Rejonowym w Gryfinie.

Warto również podkreślić, że to kolejny diler, którego w ostatnim czasie złapano. Chodzi o wydarzenia z 21 marca i co ciekawe, wtedy również była mowa o amfetaminie (z tym że znaleziono 1,7 grama). Można także dodać, że pewnym podobieństwem jest również czas – złapanie dilera miało miejsce około godz. 0:20.

Przytoczone sytuacje pokazują, jak duże znaczenie mają patrole. Jeżeli o czymś nie słyszymy, nie znaczy to, że tego nie ma. Z drugiej strony rozprowadzanie narkotyków to problem znany od dawna. Oczywiście nie oznacza to tego, że poradzenie sobie z tym problemem jest łatwe.