Na nabrzeżu w Gryfinie doszło do tragedii – nie żyje wędkarz

Na nabrzeżu w Gryfinie doszło do tragedii – nie żyje wędkarz

Bezpieczeństwo to temat, o którym możemy usłyszeć stosunkowo często. Można także dodać, że bezpieczeństwo to coś, o czym należy pamiętać w każdej sytuacji – czasem moment nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Ponadto niewykluczone, że jest to pośrednia przyczyna śmierci wędkarza, do której doszło na gryfińskim nabrzeżu.

Działania poszukiwawcze i tragiczny finał

Działania poszukiwawcze miały miejsce wczoraj w nocy – CKRW Szczecin zadysponowało Grupę Interwencyjna WOPR w Gryfinie. Akcja wynikała z tego, że doszło do zaginięcia wędkarza. Sprawa została zgłoszona, gdy zauważono, że na brzegu znajdują się rzeczy zaginionego. Jak się okazało, zgłoszenie było jak najbardziej zasadne. Niestety, grupie poszukiwawczej zostało tylko znalezienie zwłok. Jak informuje gryfiński WOPR, możemy mówić o nieszczęśliwym wypadku. Trudno dodać coś więcej, wszak od ustalenia przebiegu zdarzeń są odpowiednie osoby.

Pamiętajmy też, że dobrze byłoby, gdyby z tej tragedii wyciągnięto jakieś wnioski. Życia zmarłemu nic nie zwróci, ale zawsze można przestrzec innych. Lepiej nadmiernie uważać niż pożegnać się z życiem wiele lat za wcześnie.