Długoletnie pożycie małżeńskie jest jak najbardziej możliwe!

Długoletnie pożycie małżeńskie jest jak najbardziej możliwe!

W ostatnich latach można odnieść wrażenie, że małżeństwo dla wielu osób stało się czymś zupełnie bez wartości. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, jak często mamy do czynienia z rozwodami. Z drugiej strony cały czas nie brakuje ludzi mających za sobą długie pożycie małżeńskie.

Nagrody za wieloletnie pożycie małżeńskie

Oczywiście rozwody to temat, którego nie sposób uogólnić – w relacjach międzyludzkich dzieje się wiele. Po prostu dobrze sobie przypomnieć, dlaczego ludzie decydują się na małżeństwo.

Przykładem jest to, co działo się w gminie Cedynia – za nami wydarzenie, podczas którego wręczano medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Warte podkreślenia jest również to, że mowa o medalach nadanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę (może nie wszyscy wiedzą o takich medalach). Ponadto na uroczystości było wiele znanych osób – dość powiedzieć, że za uhonorowanie jubilatów odpowiadał Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki. Do tego asystowali mu Poseł na Sejm RP Czesław Hoc i Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki.

Wyróżnienia trafiły do dziesięciu par i co równie ważne, niemal wszyscy uczestniczyli w wydarzeniu – zabrakło jednej pary.